Oferty pracy

KIEROWNIK BUDOWY

Progress Sport Paweł Słaba jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która jako Generalny Wykonawca realizuje inwestycje budowlane z zakresu: obiekty sportowe, przemysłowe, logistyczne.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY

Opis stanowiska

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu , tj. dokumentację techniczną i harmonogramy
  • zarządzanie pracą podległego personelu
  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu
  • bieżące raportowanie o przebiegu prac

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie przy samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi na stanowisku kierownika budowy
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • znajomość programów, tj. NORMA PRO, AUTOCAD, MS OFFICE
  • znajomość rynku budowlanego
  • dobra organizacja pracy przy realizacji dużych inwestycji
  • umiejętność kierowania zespołem
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia
Alikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@progress-sport.pl
INŻYNIER BUDOWY

Progress Sport Paweł Słaba jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która jako Generalny Wykonawca realizuje inwestycje budowlane z zakresu: obiekty sportowe, przemysłowe, logistyczne. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
  • prowadzenie dokumentacji budowy;
  • nadzór nad brygadami wykonawczymi
  • analiza dokumentacji technicznej – sprawdzanie przedmiarów robót,
  • współpraca z Podwykonawcami i Dostawcami
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu na wespół z Kierownikiem Budowy
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorczej

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe budowlane lub średnie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego